De popadour

News 2006

Vianoce


Dňa 12. 11. 2006

sme sa zúčastnili svetovej výstavy psov v Poľsku, v Poznani. Výstavisko bolo obrovské, nádherné, organizácia perfektná. Bola to rekordná svetová výstava, pretože bolo na ňu prihlásených najviac psov v celej historii kynologie, až 21.000 psíkov zo 17 krajín sveta. Mali sme to šťastie, že sme vystavovali v nedeľu, kedy o BIS súťažia psy z všetkých 10 skupín FCI. Záverečné súťaže trvali do 22.00 hodiny a stálo za to vydržať :-)).
Aj papillona bolo vidieť na stupienku víťazov a to o Best Veteran sa postavil na 2. miesto psík Emeraud von Schwabenhof z Nemecka, maj. Yvone Weber.

Vystavovali sme troch psíkov, D´Artagnan de Pompadour v triede šampionov, výborný. Caspian´s Goldfever v triede otvorenej, výborný a drobček Caspian´s X-FilesRocky/ v triede baby, nádejný 3. S ohodnotením´´výborný´´ a s posudkami som nad mieru spokojná :-)))

On 12. 11. 2006 we have been in the World dog show in Polen, Poznan. The show was very big, beautiful, the organisation was perfect. This World dog show was the biggest dog show in kynological history. There have been entry over 21.000 dogs, from 17 countries. We have showed our dogs on Sunday, so we could stay there for the BIS show till 10.00pm. There have been winners from all 10 FCI groups. We have seen also papillon on the winner place. In the Best of Veteran has done the second place Emeraud von Schwabenhof from Germany, ow. Yvone Weber.

I have showed three dogs, D´Artagnan de Pompadour in the Champion class Excellent Caspian´s Goldfever in the open class Excellent and the small Caspian´s X-FilesRocky/ in the baby class, hopeful 3. I am very satisfied with this :-)))


Dňa 10. 11. 2006

sa mojej sučke Naomi Campbell vom Cavalierchen narodili 4 šteniatka. Sú to traja psíci a jedna sučka. Otcom šteniatok je Caspian´s Goldfever.

On 10. 11. 2006 have been born 4 puppies after Naomi Campbell vom Cavalierchen and Caspian´s Goldfever. There are three males and one female.

Father: Caspian´s Goldfever
Mother: Naomi Campbell vom Cavalierchen

Dňa 28. 10. 2006

išiel do sveta Royal-Rocky de Pompadour. Jeho nová, šťastná majiteľka je Blaška Kobal zo Slovinska-Postojna.

On 28. 10. 2006 Royal-Rocky de Pompadour is going to his new and happy ovner Blaška Kobal from Slovenija-Postojna.


24. 09. 2006

MVP-Maribor/SLO/posudzovala Marina Guidetti (I) Vystavovala som psíka Caspian´s Goldfever a získali sme V1, CAC, R.CACIB. Tinkara Kristovič vystavovala Jonathana de Pompadour a získali V1, CAC.

International dog show in Maribor/SLO/ judge Marina Guidetti (I) I have showed Caspian´s Goldfever and he has got Excellent 1, CAC, R.CACIB Tinkara Kristovič has showed Jonathan de Pompadour and he has got Excellent1, CAC.

20. 09. 2006

Veľmi som sa tešila na stretnutie s novou majiteľkou môjho sladkého Robespiera, Spela Benegalija/SLO/. http://www.bubi.si/wp_robespiere/ Spela a jej manžel sú veľmi milí, mladí ľudia a ja som presvedčená, že Robi-Podi sa bude mať u nich fantasticky.

I am very happy to know the new owner of my sweet Robespiere, Spela Benegalija/SLO/. http://www.bubi.si/wp_robespiere/ Spela and her husband are very nice young people and I am sure, Robi-Podi will have a happy and funy life with them.


Dňa 14. 08. 2006

Chovateľská stanica Babočka admirál, p.Spáčilová SoňaCZ/ je znovu online pozrite sa, kam tak radi chodíme a pokochajte sa krásnou prírodou a všetkým živím, s čím Sona a jej rodina zdieľajú svoj domov :-)) Mimochodom, tie nádherné fotky si robí Soňa sama a že je čo fotiť... :-))

Dňa 04. 08. 2006

nastal ten veľký deň, ked som sa vybrala do Rakúska na letisko pre nového psíka. Priletel zo StockholmuSvedsko/ z chovu pani Anette Svensson-Caspians. http://home.no/caspians-kennel Volá sa Caspian´s X-Files ale doma mu prischlo meno Rocky, Rockísek, alebo Rocketeer na pamiatku krásneho psíka Fly-High Rocky Rocketeer, ktorý už žiaľ, odletel za ostatnými motýlikmi do psieho nebíčka.

Dúfam, že náš nový Rocky bude taký istý krásny a dožije sa nám aspoň tých 14 rokov ako starý, Rocky Rocketeer Fly-High v "Babočke admirál". Fotky malého Rockyho, ako aj fotky iných psíkovfree time a galeria/ vznikli len vďaka trpezlivosti Soni a prekrásnemu prostrediu v ktorom poletujú Babočky a iní psíci pozlietaní zo široka-daleka. A ešte len priletia...


Dňa 28. 07. 2006

prišiel na svet veľký poklad. Moja Helenka porodila sučku, ktorá dostala meno Scarlett de Pompadour. Vážila 130g a otcom je H-Lover Boy v.d. Dorfquelle.


Máme šteniatka :-))

po Bijou de Pompadour a 1x Caspian´s Goldfever. Pozri šteniatka


Máme posilu na strane dievčat :-))

Nanette de Pompadour
Antoanett Babočka admirál

18.06.2006

Jolly Joker de Pompadour-Ruský šampion ako 15 mesačný :-)) Ďakujem Maria a Elena!!!


25.05.2006

Strávili sme pár krásnych dní u Babočky admirál Díky Soni :-)) Viac fotiek vo free time


23.05.2006

Ďakujem Rebecke z Ohio za krásne fotky,vidím, že Olivier sa má naozaj dobre :-))


Dňa 15. 05. 2006

som nechala vyšetriť očká kompletne vrátane PRA psíkom:

 • Caspian´s Goldfever - negativ
 • Heléne Desireé de Pompadour - negativ
 • Zelina Show Girl vom Cavalierchen - negativ
 • Naomi Campbell vom Cavalierchen - negativ

Mám veľkú radosť, že sú všetci moji psíci zdraví :-))


08. 05. 2006 Špeciálna výstava CAC-Poprad

Na tejto výstave sa zišlo veľa čiváv no podstatne menej papillonov. Caspian´s Goldfever a Elvis Zuzanin Raj boli uchovnení :-))

 • Caspian´s Goldfever V 1, CAC, BOB
 • Heléne Desireé de Pompadour V 1, CAC
 • čivava-Elvis Zuzanin Raj V 3
Fotky nájdete vo výstavách


22. 04. 2006 MVP-Tata Madarsko

V nádhernom prostredí výstavného areálu a za pekného slnečného počasia sme si užívali výstavu s týmito psíkmi:

D´Artagnan de Pompadour V1, CAC, CACIB,BOB týmto splnil podmienky pre udelenie titulu Madarský šampion krásy.

Heléne Desireé dePompadour V1, CAC, CACIB


31. 03. 2006

Dňa 31. 03. 2006 sa narodili 4 krásne šteniatka. Sú to traja psíci a jedna sučka. Matka je Zelina Show Girl vom Cavalierchen a otec je Lumsty Loo Nueva Sorpresa. Viac fotiek nájdete v šteniatka

Matka: Zelina Show Girl vom Cavalierchen
Otec: Lumsty Loo Nueva Sorpresa

1.4.2006

Jolly Joker de Pompadour a jeho úspechy v Moskve :-))
Výstava v meste Obnisk

Najkrajší Junior, Cajc, BOB, BIG-1 ( !!!), R.BIS (!!!!!!)
JUNIOR CHAMPION OF RUSSIA !!!!!!!!!!!!
www.lenskyi.com1.ru


Louis Vuitton de Pompadour

Louis Vuitton de Pompadour a jeho nový majiteľ Brian trénujú na výstavu :-))


Milý pozdrav

Milý pozdrav z Talianska od novích majiteľov, Faggionato Morgan a môjho sladkého čivaváčika Al Capone.


HAPPY BIRTHDAY

HAPPY BIRTHDAY JOLLY JOKER, JONATHAN AND JEANICE


Dňa 06. 02. 2006

Náš malý zlatý Louis Vuitton de Pompadour odletel dňa 06. 02. 2006 za "veľkú mláku" do New Yorku. Maj. Brian Incorvaia. Louis svojho nového majiteľa zbožňuje a nespustí ho z očí ani v noci :-))


Fotky

Ďakujem za milé fotky zo Slovinska od Jonathana maj. Tinkara Kristovič a Geraldine maj. Mojca Vojska.


Minouche de Pompadour

Minouche de Pompadour si statočne a vynikajúco plní úlohu "canisterapeut" :-)) Dakujem za milé fotky a starostlivosť. Maj. Longin RudolfPrellenkirchen-A/


GERALDINE DE POMPADOUR

Veľkú radosť mi robí moja milovaná Geraldine v Slovinsku.
GERALDINE DE POMPADOUR maj. Mojca Vojska-Slovinsko.

 • 4X BOB
 • 2X CAC, 6X Youth winner
 • Young champion of Slovenia,
 • Young champion of Serbia and Montenegro
 • Young BIS

Výstavné úspechy

Výstavné úspechy mojích Pompadourčat vždy nesmierne potešia.
CHOPIN DE POMPADOUR-maj.Lieblich Bärbel-Nemecko.

 • German Junior Champion VK
 • German Bundesjugendsieger '05
 • Austrian Junior Champion
 • German Junior Champion VDH
 • LJS Berlin - Nord

Taktiež sa veľmi darí aj Jollymu Joker v Moskve.
JOLLY JOKER DE POMPADOUR Majiteľ - Maria Pavlova, handler - Elena Pavlova

 • Best Junior 3x
 • BOB
 • BIG-3

Dňa 11. Januára 2006

Dnes do našej veľkej rodiny pribudla nová sučka CASPIAN´S MAZZAYA. Dakujem Anette Svensson za dôveru. Mazzaya je veľmi veselá a milá a všetci psíci ju prijali do rodiny.Jej stránku pripravujeme.


Dňa 30. 10. 2005

nám odišiel do sveta psík Jolly Joker de Pompadour. Jeho nová majiteľka je Maria Pavlova z Moskvy. Dakujem za krásne fotky, je vidieť, že je v dobrých rukách a milovaný.


Archív/Archive

2011
2010
2009
2008
2007
2006