De popadour

News 2007

Merry Christmas - Happy New Year

21. 11. 2007

sa narodilo mojej sučke Nanette de Pompadour jedno sladké dievčatko. Volá sa Claudia Cardinal de Pompadour a jej otec je Caspian´s Goldfever.

On 21. 11. 2007 my female Nanette de Pompadour has given a birth to a sweet girl. Her name is Claudia Cardinal de Pompadour and her father is Caspian´s Goldfever.

08. 12. 2007

do nového domova odišiel psík Amor de Pompadour. Ďakujem Tinkare za dočasnú starostlivosť :-)) Novej majiteľke Tinke Rajko /SLO/ prajem veľa šťastia a radosti.

Our puppy Amor de Pompadour is going to his new owner Tina Rajko /SLO/ My big thanks to Tinkara, she has taken care about Amor for some days :-)) I wish a lot of fun and happynies with Amor.

Photos


05. 12. 2007

Royall Princess de Pompadour - Sampion Moldavska. Viac v Shows

Royall Princess de Pompadour - Champion of Moldavia. More in Shows

4.12.2007

Unique a Valentina odišli do novej rodiny. Milej rodinke Božikovím prajem veľa radosti s dievčatami.

Unique and Valentina have a new family. I wish the nice family Božik /SK/ a lot of fun and happynies with my sweet girls.

22.11.2007

Ďakujem za milé fotky Irene, Xabienne je ako malá princezná. Viac v Pompadours

Many thanks for nice pictures to Irena, Xabienne is as a little princess. More in Pompadours

11. 11. 2007

máme nových členov rodiny :-)) Baruschka a Barbacan spod Melichovej Skaly. Ďakujem pánovi Michálikovi za perfektnú socializáciu našich šteniatok.

11. 11. 2007 we have some new member in our family :-)) Baruschka and Barbacan spod Melichovej Skaly. My big thanks to the breeder Mr. Michálik for the perfect socialisation of our puppies.

Spod Melichovej Skaly Breeder Dušan Michálik /SK/
Baruschka
Barbacan

08. 11. 2007

Ďakujem za krásne fotky od Polony Krevatin /SLO/. Je vidieť, že sú so Xandrém-Andym veľmi šťastný a aj on s nimi :-))

Many thanks for nice pictures from Polona Krevatin /SLO/. I can see, they are with Xandré-Andy very happy and he is happy with them too :-))

04. 11. 2007

Royal Princess-sampion Ruska,sampion RKF!!!! viac v Shows

Royal Princess-Champion of Russia, Champion RKF!!!! more v Shows

04. 11. 2007-MVP-Nitra

Silvia Szabóová a D´Artagnan de Pompadour- junior handling 3. miesto :-))) Viac v Shows

04. 11. 2007-International dog show-Nitra /SK/ Silvia Szabóová and D´Artagnan de Pompadour- junior handling 3. rd. place :-))) More in Shows

25. 10. 2007

ku novej majiteľke do ďalekého Khabarovska /Rusko/, odišlo šteniatko-sučka Xabienne de Pompadour. Irine Ivanovne a Vite Kotovej prajem veľa šťastia a radosti so Xabienne.

25. 10. 2007 to the new owner to Khabarovsk /Russia / is going my puppy-female Xabienne de Pompadour. I wish Irina Ivanovna and Vita Kotova a lot of fun with Xabienne.

21. 10. 2007

MVP Budapešť, Tesoro de Pompadour---V1,Cajc,BOB. Viac v Shows

Dog show, Budapešť, Tesoro de Pompadour---Excellent 1,Youth winner,BOB. More in Shows

17. 10. 2007

naša malá myška Floriette odišla do svojej novej rodiny, do Estónska, kde sa na ňu veľmi tešili. Prajem Ivarovi Värsi a celej rodinke veľa šťastých rokov a radosti s Flori.

Our little mouse Floriette is going to her new family in Estonia. I wish Ivar Värsi and his family many happy years together with Flori.

14. 10. 2007

Národná výstava v Maribore /SLO/. Caspian´s Goldfever BOB. Viac v Shows

The national show in Maribor /SLO/ Caspian´s Goldfever BOB. More in Shows

05.10. 2007

sme sa museli navždy rozlúčiť s našim perským kocúrikom Mufkom. Veľmi obohatil náš život a bol našim maskotom. Bude nám tu chýbať.

Today we have lost our persian cat for ever. He was our darling and we will miss him very much.

HELÉNE DESIREÉ de Pompadour INTERCHAMPION!!!

D´ARTAGNAN de Pompadour INTERCHAMPION !!!

29. 09. 2007

Klubová výstava-Spišská Nová Ves Sunshoo Imahigh Jack Gleniren-BOB Viac v Shows

The club dog show in Spišská Nová Ves Sunshoo Imahigh Jack Gleniren-BOB More in Shows

25. 09. 2007

sa pobrala do svojej novej rodiny sučka Zusette de Pompadour. Nová majiteľka je pani Marie Špinarová z České Lípy /CZ Prajem veľa šťastných spoločne prežitých chvíľ.

My female-puppy Zusette de Pompadour has also hen new owner Mrs. Marie Špinarová from Česká Lípa /CZ I wish good luck and many beautiful years together.

09.09. 2007

odišiel do novej rodiny aj psík Vivaldi de Pompadour. Majiteľke Lenka Vavrečkovej a jej synovi prajem veľa radosti s Valdíkom. Opava /CZ

Our Vivaldi de Pompadour is going to his new family. I wish Lenka Vavrečková and her son a lot of fun with Valdik. Opava /CZ

23. 09. 2007

fantastické správy zo Slovinska. D´Artagnan de Pompadour-V1, CAC, CACIB, BOB. Viac v Shows

some fantastic news from Slovenia. D´Artagnan de Pompadour-Excellent 1, CAC, CACIB, BOB. More in Shows

D´Artagnan de Pompadour and his handler Tinkara Kristovič

18.09.2007

dostala som krásne fotky od Polony Krevatin /SLO/, ktorá má od nás psíka Xandre. Prajem veľa krásnych zážitkov. Xandre a Lion budú určite super kamaráti.

I have got very nice pictures from Polona Krevatin /SLO/,she has a puppy-Xandre from us. I wish a lot of fun. I think, he will be wery good friend with Lion.

15.-16. 09. 2007

MVP-Bosna, Tesoro de Pompadour junior šampion Bosny a BOB. Viac v Shows

International dog show-Bosnien, Tesoro de Pompadour junior champion of Bosnien and BOB. More in Shows

09.09.2007

MVP-Brno, Sunshoo Imahigh Jack Gleniren znovu BOB. Viac v Shows

International dog show-Brno / Czech/, Sunshoo Imahigh Jack Gleniren again BOB. More in Shows

08. 09. 2007

moja sučka Zelina Show Girl vom Cavalierchen porodila prekrásne šteniatka. Otcom je prvý krát Caspian´s X-Files-Rocky. Viac v Puppies

my female Zelina Show Girl vom Cavalierchen has given a birth to beautiful puppies. The father is the first time Caspian´s X-Files-Rocky. More in Puppies

05. 09. 2007

kvalitu nášho čiva-chovu by mala vylepšiť krásna sučka Paris Zuzanin Raj od chovateľky Zuzany Révayovej. Ďakujem za túto nádhernú slečnu a za dôveru.

we have a new Chihuahua. This is a beautiful and very lovely female Paris Zuzanin Raj from the breeder Zuzana Révayová. Thank you so much for this nice baby an for trust me.

31. 08. 2007

sa narodili mojej sučke Caspian´s Mazzaya tri šteniatka. Sú to psíci a otec je D´Artagnan de Pompadour. Viac v Puppies

my female Caspian´s Mazzaya has given a birth to three nice puppies. They are all boys and the father is D´Artagnan de Pompadour. More in Puppies

24. 08. 2007

nové fotky v Galeria aj v Puppy Galeria

new photos on Gallery aj v Puppy Gallery

18.-19. 08. 2007

MVP-Bratislava 2 x CACIB Sunshoo Imahigh Jack Gleniren obidva dni BOB !!! Viac v Shows

International dog show in Bratislava 2 x CACIB Sunshoo Imahigh Jack Gleniren bouth days BOB !!! More in Shows

16. 08. 2007

pre Zinuschku si prišla rodina Purgal z Poľska. Zinuschka bude veľmi dobrá kamarátka pre Julinku.

our Zinuschka has pick up a nice family from Poland. Zinuschka will be a very good friend for Julia.

19. 07. 2007

odišiel ku svojej novej majiteľke, pani Pappovej do Bratislavy, psík Whisper de Pompadour. Prajeme veľa krásnych spoločne prežitých rokov a veľa zážitkov.

the puppy Whisper de Pompadour leave home. His new owner is Mrs. Pappová in Bratislava. We wish a happy live together and a lot of fun.

Dňa 11. 07. 2007

sa narodili mojej sučke Antoanet Babočka admirál šteniatka. Sú to dvaja psíci a otcom je Zkarabis Sam I am. Viac v Puppies

On 11. 07. 2007 my female Antoanet Babočka admirál has given a birth to two puppies. They are two males and the father is Zkarabis Sam I am. More in Puppies

08. 07. 2007

Dostala som krásne fotky od Spely a Robespiera-Podi z dovolenky pri mori. Teším sa, že sa moji psíci majú tak dobre u svojich majiteľov. Podi je šťastný, temperamentný no i poslušný Papillon. viac v Pompadours-Robespiere

I have got some new pictures from Spela and Robespiere-Podi from the holliday by the sea. I am very happy to see, my dog is doing well by Spela. Podi is a very happy, temperamentful, but also very obedient Papillon. more in Pompadours-Robespiere

07. 07. 2007

Dostala som krásne fotky od Mišky Suríniovej a jej Papillonov. V jej rodine sú už traja moji chlapci a veľmi radi sa spolu hrávajú :-))
Pierrot de Pompadour-majiteľka-Michaela Suríniová
Philippe de Pompadour-majiteľka-Jitka Suríniová
Orizio de Pompadour-majiteľka-Dominika Vaverčáková

I have got nice pictures from Michaela Suríniová and her Papillons. There are three males in her family and they are playing a lot together :-))
Pierrot de Pompadour-owner-Michaela Suríniová
Philippe de Pompadour-owner-Jitka Suríniová
Orizio de Pompadour-owner-Dominika Vaverčáková

07. 07. 2007

Dňa 25. 06. 2007 sa mojej sučke Bijou de Pompadour narodili 3 šteniatka. Viac v Puppies.

On 25. 06. 2007 my female Bijou de Pompadour has given a birth to three puppies. More in Puppies

01. 07. 2007

Do nového domova odišla Victoria de Pompadour. Jej majiteľka je veľmi milá pani, detská psychologička, Sylvia Nemečková z Brna, Ak Victoria splní všetky podmienky a bude sa usilovne učiť, tak možno s nej bude aj malá Canisterapeutka. No to ešte dlho potrvá a ja celej rodinke prajem, aby si užili to krásne šteňacie obdobie.

Victoria de Pompadour has her new home in Brno /CZ/ by Mrs. Sylvia Nemečková. She is a very nice lady, she is a children psychiatrist. If Victoria will be obediend and lerning well, perhaps she will be a small canisterapeut. But this will take a lot of time and I wish now all the family nice time with the puppy.

17. 06. 2007

Ďalšie šteniatka sa vybrali do sveta ku svojim novým majiteľom.

Our puppies are going to the new owners.

Wonder de Pompadour-owner- Petta Lucia-Pisa-Italy

Dostala som milé fotky od majiteľa nášho Massima de Pompadour, ktorý žije v Taliansku vo Ferrara. Má krásnu papilloniu kamarátku. Ďakujem Michele Bacciglieri.

I have got very nice pictures from the owner of my Massimo de Pompadour, who is living in Italy. He has also beautiful Papillon girl. Thank you very much, Michele Bacciglieri from Ferrara-Italy.

08. 06. 2007

tak sme sa konečne dočkali vytúženého a zaslúženého diplomu INTERŠAMPION. Môjmu psíkovi Samson Babočka admirál bol udelený titul CHAMPION INTERNATIONAL DE BEAUTÉ

My dear Samson Babočka admirál became CHAMPION INTERNATIONAL DE BEAUTÉ

06.06. 2007

Dnes ma veľmi zarmútila správa od Tanji z Nemecka. Jej milovaný Wictor de Pompadour-Gismo jej vydýchol naposledy v náručí po nečakanom útoku psa Chow-Chow. Mala ho len 2 týždne. Som z toho veľmi smutná.

Today I have got very sad message from Tanja, from Germany. Her lovely Wictor de Pompadour has died in her arms after a brutally attack from a Chow-Chow. She had him only two week. We are very sad.

Heute Habe ich eine schretliche Nachricht von Tanja bekommen. Wictor de Pompadour-Gismo ist in ihren Armen, nach einer Hundeattacke, gestorben. Jede Hilfe für den kleinen Kerl kam zu spät. Ich bin sehr traurig.

Dňa 26. 05. 2007

sa narodili mojej sučke Heléne Desireé de Pompadour 3 krásne šteniatka-sučky. Otcom šteniatok je Samson Babočka admirál viac v Puppies

My Heléne Desireé de Pompadour has given a birth to three beautiful females. The father is Samson Babočka admirál. More in Puppies

25. 05. 2007

Naše šteniatka sa sťahujú ku svojim novím majiteľom. Prajem im veľa šťastia a mnoho krásnych spoločných rokov.

Our puppies are going to new owners. I wish them a lot of fun and long happy live together.

Voltaire de Pompadour-owner Luka Godnič & Mojca Vojska-Slovenija
Wictor de Pompadour-owner Tanja Poetsch-Germany
Viviene de Pompadour-owner-Marcela Fidrichová-Nitra-SK

12.-13. 05. 2007

Mali sme náročný, ale veľmi pekný víkend. Viac v Shows

We hava had very hard weekend but also very nice and successful. More in Shows

06. 05. 2007

Celoštátna výstava Banská Bystrica. Viac v Shows

National show in Banská Bystrica /SK/ More in Shows

04. 05. 2007

Zapísali sme sa do Nitrianskeho agility klubu. www.agility-nitra.szm.sk viac na Free time

We are now a proud member of Nitra-Agility club. www.agility-nitra.szm.sk more in Free time

Vitaj doma u Pompadours  SUNSHOO IMAHIGH JACK GLENIREN !!!

24. 04. 2007 Dnes nastal pre mňa ten veľký deň, kedy som si išla na letisko do Viedne pre môjho dávno vytúženého psíka z Anglicka. Ked som si pred dvomi rokmi kupovala knihu o Papillonoch, ktorú napísali David&Carolyn Roe, bol to len môj veľký sen, mať Papillona od týchto výnimočných chovateľov a zároveň aj posudzovateľov. Tohtoročnú Crufftovu výstavu posudzoval práve pán David Roe.

Dnes sa mi tento sen splnil :-))
Vitaj doma u Pompadours SUNSHOO IMAHIGH JACK GLENIREN !!!

Moja neskonalá vďaka za dôveru a tohoto nádherného Papillona patrí Show team SUNSHOO-David & Carolyn Roe a GLENIREN- Irene & Robb Glenn
www.sunshoopapillons.co.uk
www.glenirenpapillons.co.uk

24. 04. 2007 Today it was a specially day for me, at last I could pick up in airport Vienna my new sweet Papillon male from England. Two years ago I have bought a Papillon book written by Carolyn&David Roe. In this time it was only my dream to have a Papillon from this successful breeder and judge. David have been a judge in Crufft show this year.

Now my dream come truth !!!
Welcome home by Pompadours SUNSHOO IMAHIGH JACK GLENIREN !!!

My big thanks for trust and this beautiful Papillon belong to: Show team SUNSHOO-David & Carolyn Roe a GLENIREN- Irene & Robb Glenn
www.sunshoopapillons.co.uk
www.glenirenpapillons.co.uk

sunshoo-gleniren

SUNSHOO IMAHIGH JACK GLENIREN

Nový Papillon

Onedlho privítajú Pompadours nového Papillona. Kto a odkiaľ je? Dozviete sa už čoskoro :-)))

Great news!!! We will get a new Papillon. Who is it? Where comes he from? Visit my home page again, you will know it soon :-)))

15. 04. 2007

Medzinárodná výstava vo Wieselburgu-Rakúsko. Viac v shows

International dog show in Wieselburg-Austria. More in shows

Veľkú radosť

mi urobila správa od pána Kim Do Kon z Južnej Korei, zo Seoulu, kam pred mesiacom odišla moja Scarlettka a Tabasco.

Scarlett bola na dvojdňovej medzinárodnej výstave-FCI a obidva dni získala BOB, dokonca v nedeľu aj BIG 1 !!! :-))) Blahoželám, Kim a dakujem zo srdca, Scarlett je stále v mojom srdci, ty vieš,Kim. Viac foto v shows

Some very good news I got from Mr. Kim Do Kon from South Korea, Seoul. There is living my sweet Scarlett and Tabasco.

Scarlett was in two days-International show FCI and she won bouth days BOB, on Sunday also BIG 1 !!! :-))) Thank you very much,Kim. Scarlet is still in my Heart, you know, Kim. More pictures in shows

Louis Vuitton de Pompadour

Dostala som veľmi dobré správy od Briana, majiteľa psíka Louis Vuitton de Pompadour z New Yorku. Louis je náš prvý AKC-CHAMPION. Veľká vdaka, Brian :-))

I have got a very nice news from Brian, from New York, who is an owner of the male Louis Vuitton de Pompadour. Louis is our first AKC-CHAMPION. Big thanks, Brian :-))

07. 08. 04. 2007 Medzinárodná výstava v Minsk-Bielorusko

Jolly Joker de Pompadour a Royall Princess de Pompadour opäť úspešní :-)) viac v shows

07. 08. 04. 2007 International dog show in Minsk-Belorussia Jolly Joker de Pompadour and Royall Princess de Pompadour successful again :-)) more in shows

Dňa 26. 03. 2007

priviedla na svet moja sučka Oktavia Kleiner Freund šesť krásnych, zdravých šteniatok. Je to jej posledný vrh a sú to štyria psíci a dve sučky. Otcom je Caspian´s Goldfever. Viac v puppies

On 26. 03. 2007 my female Oktavia Kleiner Freund has given a birth to six beautiful and healthy puppies. This is her last litter, there are four males and two females. Father is Caspian´s Goldfever. More in puppies

18. 03. 2007 - Národná výstava NITRA-SK

D´Artagnan de Pompadour a Silvia Szaboóvá sa umiestnili v 1.kategorii Juniorhandling na prvom mieste !!! Viac v Shows

National show NITRA-SK D´Artagnan de Pompadour and Silvia Szaboóvá in 1.category Juniorhandling have got the first place !!! More in Shows

Dňa 17. 03. 2007

sa narodili mojej sučke Zelina Show Girl vom Cavalierchen šteniatka. Je to krásny vyrovnaný vrh, tri sučky a dvaja psy. Otec šteniatok je Norský šampion, Klubový šampion, Český šampion, Šampión Rumunska Chakmani´s Take the Lead. Viac v Puppies

On 17. 03. 2007 my female Zelina Show Girl vom Cavalierchen has given a birth to five puppies. There are three females and two males. The father is Norwegian champion, Club champion, Czech champion, Champion of Rumania Chakmani´s Take the Lead. More in Puppies

11. 03. 2007- Medzinárodná výstava GRAZ-A

D´Artagnan de Pompadour-CACIB
Heléne Desireé de Pompadour-R.CACIB
Viac v Shows

International show GRAZ-A
D´Artagnan de Pompadour-CACIB
Heléne Desireé de Pompadour-R.CACIB
More in Shows

14. 03. 2007

Happy Birthday Joni and Jolly :-))

Jonathan de Pompadour Jolly Joker de Pompadour

09. 03. 2007

Dnes odišiel do nového domova psík z vrhu T, malinký Timmi. Jeho nová šťastná majiteľka je pani Brigitte Wiedl , žije v Rakúsku, v dedinke Wosendorf, ktorá leží v údolí pri Dunaji. Je tam nádherne. Brigitte je spisovateľka a tak sa Timmi bude rozvíjať aj po intelektuálnej stránke :-)) Spoločnosť mu budú robiť dve nádherné mačičky.

Today went my little boy Timmi in his new home in Austria in the village Wosendorf, which is located in a beautiful valley by the river Danube. There is so beautiful nature. His new happy owner is Mrs. Brigitte Wiedl, she is a writer, so Timmi will improve himself intellectualy :-)) His friends should be two beautiful cats.

07. 03. 2007

Dakujem Mojci a Darinke za krásne fotky z výletu v Taliansku-Dolomites-Molveno. Najradšej by som tam bola s vami :-)) fotky vo Free time

Thanks very much for beautiful pictures from Mojca and Darina from a nice trip in Italy-Dolomites-Molveno. I would like to be there too with you :-)) pictures in Free time

10. 02. 2007

Ďakujem za dobré správy od Eleny z Moskvy. Naša malá princezná-Royal Princess de Pompadour bola 1. krát na výstave v Moskve a získala krásne ocenenie BEST PUPPY :-))

To isté ocenenie-Best Puppy, získala aj jej sestrička Reinette v dalekom Irkutsku. Prajem veľa šťastia a radosti, Tatyana :-)) Ďakujem, Elena a Dmitrijan.

Thanks very much for nice news from Elena from Moscow. Our little princess-Royal Princess de Pompadour has been the first time in a dog show in Moscow and she won BEST PUPPY:-))

The some title-Best Puppy, has got her sister Reinette in Irkutsk. I wish Tatyana a lot of fun and happynies with Reinette :-)) Thank you very much, Elena and Dmitrijan.

Royal Princess de Pompadour
Reinette de Pompadour

11. 02. 2007

MVP-Brno Caspian´s Goldfever, viac v SHOWS

International dog show in Brno /CZ/ Caspian´s Goldfever, more in SHOWS


06. 02. 2007

Nové fotky vo Free time Zima v Moskve a v Slovinsku :-))

New pictures in Free time Winter in Moscow and in Slovenija :-))


03. 02. 2007

Výročná výstava klubu čiváv a papillonov vo Vrbovom. Viac v SHOWS
Caspian´s Goldfever- V1, Slovakia Primus, Víťaz roka 2007, BOB, BIS !!!

Annual-club dog show of Chihuahua and Papillon in Vrbove-SK. See SHOWS
Caspian´s Goldfever- Excellent 1, Slovakia Primus, Winner of the year 2007, BOB, BIS !!!

Dňa 27. 01.

MVP-Trenčín viac v Shows

International dog show-Trenčín more in Shows


Dňa 13. a 14. 01. 2007

2x medzinárodná, 1x špeciálna výstava Ljubljana. Viac na shows

2x international and 1 special dog show in Ljubljana. More in shows


Tiffany de Pompadour

sa presťahovala ku svojej novej majiteľke Mojca Vojska. /SLO/ www.z-in-g.net/ Už sa stihla udomácniť a skamarátiť s Geraldine. Dakujem za vzornú starostlivosť, Mojca :-))

Tiffany de Pompadour has moved to her new owner Mojca Vojska. /SLO/ www.z-in-g.net/ She is doing very well, her big friend is Geraldine. Thank you Mojca for a very good care of Tiffany :-))


Tesoro de Pompadour

Tesoro de Pompadour má novú paničku, Tinkaru Kristovič a veľkého kamaráta Jonathana /SLO/ www.papijoni.com/introen.htm želám veľa šťastia a radosti, Toffee, Joni a Tinkara :-))

Tesoro de Pompadour has a new owner, Tinkara Kristovič and a big friend Jonathan /SLO/ www.papijoni.com/introen.htm I wish all a lot happynies and fun, Toffee, Joni and Tinkara :-))


Dňa 27. 12. 2006

sa narodila mojej Mazzayke malá 250g sučka:-)) Otec je Golden Leafs Zachariah. Viac v Puppies

On 27. 12. 2006 my Caspian´s Mazzaya has given a birth to a small 250g female:-)) The father is Golden Leafs Zachariah. More in Puppies


Archív/Archive

2011
2010
2009
2008
2007
2006